Organizacja konferencji
Najnowsze

ORGANIZACJA KONFERENCJI

Organizacja konferencji – Poznań

Z myślą o firmach i placówkach naukowych oferujemy wynajem sal konferencyjnych w Poznaniu. Pomieszczenia te mieszczą się w oryginalnym budynku XIX wiecznej prochowni. Jej przestronne wnętrza zostały zaadoptowane przez JCK dla celów m.in. organizacji konferencji. Zachowaliśmy historyczny wygląd ceglanych ścian i półokrągłych sklepień, które tworzą unikalny klimat. W tych przestronnych salach możliwa jest organizacja konferencji oraz szkoleń. Na czas ich trwania zapewniamy:

  • 80 miejsc siedzących,

  • wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający,

  • multimedia zgodne z obowiązującymi standardami.

Oprócz zaplecza multimedialnego oferujemy smaczne posiłki oraz zimne i gorące napoje. Obsługą eventów zajmuje się profesjonalnie przygotowany zespół, który ma duże doświadczenie w tej dziedzinie.
Decydując się na wynajęcie sali konferencyjnej w poznańskim JCK mogą Państwo liczyć na życzliwą atmosferę i komfort. Natomiast nietuzinkowa sceneria z pewnością będzie sprzyjała zarówno edukacji, jak i relaksowi po niej. Do dyspozycji Gości udostępniamy w pełni wyposażoną dużą salę bankietową. Dodatkowo wolny czas między lub po zajęciach szkoleniowych można spędzić na zewnątrz w uroczym ogródku. Poza tym możemy uświetnić pobyt w naszej placówce, przygotowując ucztę dla duszy w postaci występu autorskiego. Dbamy o to, aby zorganizowana w uroczym zakątku Jeżyc konferencja spełniała oczekiwania Klientów. Dopasowujemy się elastycznie do ich potrzeb i staramy się je spełniać w sposób kreatywny. Serdecznie zapraszamy do kameralnej sali konferencyjnej w centrum Poznania.