Imprezy i eventy firmowe
Najnowsze

Imprezy i eventy firmowe i integracyjne - Poznań

Dlaczego warto zrobić imprezę firmową w JCK? Tym, co powinno Cię przekonać o słuszności wyboru naszej placówki, jest unikalność oferty. Zapewniamy organizację eventów w Poznaniu:
    • dla dużych grup, nawet 80-osobowych,
    • w przestronnych salach XIX wiecznej prochowni,
    • z bufetem, wyżywieniem i obsługą kelnerską.
Dysponujemy własnym zapleczem gastronomicznym, dzięki któremu dania są zawsze świeże. Specjalizujemy się w kuchni polskiej i włoskiej.
W Jeżyckim Centrum Kultury od kilku lat organizujemy imprezy integracyjne dla firm. W ramach tych przedsięwzięć możemy zapewnić różne atrakcje w postaci:
    • koncertów muzycznych,
    • spotkań autorskich,
    • recitali.
Za sprawą naszych specjalistów wszystkie eventy firmowe nabierają nowego wymiaru. Dlatego, jeśli zależy Ci na wyjątkowej atmosferze spotkania, to skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy wspólnie na temat Twoich oczekiwań co do tego, jak ma przebiegać impreza. Na podstawie tych informacji przygotujemy dokładny scenariusz eventu. Po jego zaakceptowaniu dopniemy wszystkie szczegóły na ostatni guzik. Tobie i Twoim współpracownikom pozostanie jedynie dobrze się bawić. Podobnie jak inne agencje eventowe w Poznaniu umożliwiamy wynajęcie animatorów. Osoby te dbają o to, aby program odbył się zgodnie z planem. Poza tym angażują wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. W ten sposób rozbudzą w nich ducha współpracy. Zapraszamy poznańskie firmy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu imprezy firmowej szytej na miarę. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.