Perspektywa kosmiczna – wernisaż 18.09.2020 godz. 19:00

Galeria Sztuki Rozruch, Jeżyckie Centrum Kultury oraz autor – Krzysztof Ślachciak zapraszają na wystawę pt. „Perspektywa kosmiczna”.

Wystawa składa się z trzech cykli fotograficznych wykonanych w duchu fotografii subiektywnej, traktujących o naszym miejscu w rzeczywistości i o skromności, jaką taka perspektywa wymusza. Kuratorem wystawy jest Zdzisław Orłowski

Wernisaż odbędzie się 18.09.2020r. godz. 19:00
Finisaż wraz z oprowadzaniem autorskim 30.09.2020r. godz. 19:00

O autorze: Krzysztof Ślachciak rocznik 1983. artysta fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, absolwent wydziału Neofilologii UAM, oraz studiów podyplomowych z Marketingu na Rynku Międzyinstytucjonalnym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z pracą dyplomową traktującą o odbiorcach fotografii reklamowej. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od 2008 roku zawodowo zajmuje się fotografią reklamową. W latach 2011 – 2016, na zaproszenie profesora Włodzimierza Włoszkiewicza, prowadził zajęcia praktyczne dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Od 2013 roku również wykłady z kompozycji oraz sekcję fotograficzną koła naukowego EduArt w ramach której odbywały się liczne warsztaty, spotkania autorskie i coroczne „Dni Fotografii na Politechnice Poznańskiej”.
Obecnie pracuje na rzecz promocji fotografii artystycznej działając w zarządzie ZPAF Okręg Wielkopolski. Prowadzi także warsztaty i plenery fotograficzne oraz podkasty o fotografii. Do tej pory prezentował swoje prace podczas przeszło 40 wystaw i wydarzeń fotograficznych zarówno w kraju jak i za granicą.
Portfolio dostępne: https://impurephotography.eu/

Dodaj komentarz