Kącik Literacki

Kącik Literacki teatru integracyjnego Przestrzeń Działań Otwartych, czyli spotkania na świeżym powietrzu z twórczością literacką członków PDO.

Wydarzenie odbyło się 18.08. 2020 godz. 16:00 Jeżyckie Centrum Kultury ul. Jackowskiego 5-7 Poznań


Tym razem zapraszamy do zapoznania się z twórczością literacką teatru integracyjnego i spędzenia wspólnie czasu na zabawie i refleksji. W programie zaprezentowane będą wiersze, eseje,opowiadania i piosenki, które powstały do tekstów członków grupy Przestrzeni Działań Otwartych.
W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia występu na inny dzień.

Kontakt tel. 604 417 795
O naszych gościach:”Jesteśmy niezależnym teatrem dla osób z niepełnosprawnościami, sprawnych, artystów,amatorów i terapeutów. Oprócz działalności teatralnej angażujemy swoich członków w inne aktywności kulturalne oraz wydarzenia społeczne, które wspierają ich rozwój, pomagają osobom z niepełnosprawnościami w tym, by czuły się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa. Działamy na rzecz zmiany świadomości o możliwościach artystycznych osób dotkniętych niepełnosprawnością intelektualną. Członkowie naszej grupy to również osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.”

Dodaj komentarz