Kącik Literacki

Kącik Literacki teatru integracyjnego Przestrzeń Działań Otwartych, czyli spotkania na świeżym powietrzu z twórczością literacką członków PDO.

Wydarzenie odbyło się 18.08. 2020 godz. 16:00 Jeżyckie Centrum Kultury ul. Jackowskiego 5-7 Poznań


Tym razem zapraszamy do zapoznania się z twórczością literacką teatru integracyjnego i spędzenia wspólnie czasu na zabawie i refleksji. W programie zaprezentowane będą wiersze, eseje,opowiadania i piosenki, które powstały do tekstów członków grupy Przestrzeni Działań Otwartych.
W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia występu na inny dzień.

Kontakt tel. 604 417 795
O naszych gościach:”Jesteśmy niezależnym teatrem dla osób z niepełnosprawnościami, sprawnych, artystów,amatorów i terapeutów. Oprócz działalności teatralnej angażujemy swoich członków w inne aktywności kulturalne oraz wydarzenia społeczne, które wspierają ich rozwój, pomagają osobom z niepełnosprawnościami w tym, by czuły się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa. Działamy na rzecz zmiany świadomości o możliwościach artystycznych osób dotkniętych niepełnosprawnością intelektualną. Członkowie naszej grupy to również osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *